WondaLips - gdzie kupić najtaniej, jak to działa?
Zdrowie i Ty

WondaLips – gdzie kupić najtaniej, jak to działa?

O WondaLips

Korzystanie z unikalną technologię peptydu kolagenu do uwodnienia i nawilża na poziomie komórkowym, WondaLips obiecuje pomóc wystąpić Plumper, młodszy wygląd warg, z mniejszą ilością zmarszczek i bruzd, w zaledwie 10 minut.

Na stronie WondaLips’ , stosuje się jedną równą warstwę na ustach kiedy tylko chcesz za pomocą wbudowanego w miękkiej szczoteczki. Jeśli chcesz dodać kolor, odczekaj dwie minuty. Następnie można dodać drugą warstwę WondaLips na dodatkowy zastrzyk połysk i objętość, to będzie jeszcze działać jako uszczelniacz do pomocy swój wygląd szminki lepiej i dłużej.

Na pół-stałych wyników

w ciągu 30 dni, można zastosować wieczorne przed

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

snem, jak również i nie trzeba się martwić, pieczenie, podrażnienie, drętwienie lub ciężkich działań niepożądanych.

To wszystko wydaje się wielkie korzyści, na pewno. Ale kiedy przychodzi co do czego, nie WondaLips naprawdę oferują najnowsze technologie kosmetyczny? Jak to porównać do konkurencji? Które opcje mogą dostarczać najwyższą wartość?

W tym artykule, będziemy kopać i omówić to, co dowiedzieliśmy się w trakcie naszych badań.

Co powoduje mniejsze niż gwiazd Lips?

Podobnie jak reszta skóry na ciele, usta zawierać trzy warstwy składające się głównie z białka keratyny, kolagenu i elastyny.

Kiedy jesteśmy młodzi, białka te są obfite i dać naszej skórze jej napięte, gładkiej fakturze.

W związku z normalnym procesem starzenia, oraz przedwczesne starzenie wywołane przez czynniki środowiskowe, takie jak promieniowanie UV, palenie tytoniu i zanieczyszczenia te stają się mniej liczne białka, co prowadzi do skóry, zmarszczek i zaniki.

W przeciwieństwie do większości pozostałych skóry na ciele, chociaż warstwa ochronna (warstwa rogowa) obejmujący warstwę zewnętrzną z naszych warg jest bardzo cienka.

Nasze usta też nie zawierają gruczoły łojowe, co oznacza, że ​​są one szczególnie podatne na stresy środowiskowe od słońca, pogody, odwodnienie, a tylko codziennego użytku.

Combined, usta wydają się chylić, stają się cieńsze, a tworzą się pęknięcia i zmarszczki Z wiekiem, czasem szybciej niż otaczającej skóry.

Co robi Składniki WondaLips Służy do Plump Twój Pout?

Według składników wymienionych na ich stronie internetowej, produkt zawiera:

Uwodorniony poliizobuten VP / heksadecen Kopolimery fenylotrimetikon, Palmitynian etyloheksylu,

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

uwodorniony poliizobuten, PPG-51 / SMDI Kopolimery krzemionkowy, wazelina, benzoesan alkilu C12-15, Dipalmitylo hydroksyprolina, wosk mikrokrystaliczny, tribeheninowy, gliceryna, oktylododecylu PCA Tetrahexyldecyl askorbinian kaprylowego / kaprynowego, woda, Caprylyl Glycol, nikotynian benzylu, smak, cetylowy łoju, O-Cymen-5-ol, krzemionka dimetylo Silylate, Simmondsia chinensis (jojoba) oleistego, izostearynian sorbitanu, sacharozy, distearynian uwodorniony olej roślinny, ceramidową 2, PEG-10 fitosteroli, sodu, kokoilosarkozynian amino Acids butylenoglikolu, sodowa sacharyny, sarkozynę, Crithmum maritimum ekstrakt, magnez asparaginian, potasu, asparaginian, hialuronian palmitoilu heksapeptyd-12, Citrus grandis (grejpfruta) Skórka olej , Cananga Odorata kwiatów olej, Citrus aurantyum bergamia (bergamotki) Owoce oleju palmitoilu oligopeptydu, glicyna sojowa (soja), olej, sól Glycyrrhetinate

Według stron zewnętrznych, takich jak prawda w procesie starzenia się, WebMD i EWG.org większość WondaLips’ składników działają jak zwykłe środki zmiękczające, środki nawilżające, odżywki i środki zagęszczające,

środki konserwujące, środki zwiększające penetrację, środki dyspergujące, rozpuszczalniki i środki zapachowe.

Wiele z nich to, co można oczekiwać, aby znaleźć w innych filtrów przeciwsłonecznych (zwłaszcza uwodornionego poliizobutenu i VP / kopolimerów heksadeceno) oraz produktów do pielęgnacji skóry, ponieważ pomagają one zapewnić retencję wody i odporność na ścieranie.

Co o technologii peptydów kolagenu wskazanej na stronie WondaLips’ ? Przy czym nie były one zgodne nic konkretnego według LotionCrafter, dipalmitoil hydroksyprolinę znany również jako zastrzeżonego składnika Sepilift, które „firmy tkankach stymulując skurczu włókien kolagenowych, chroniąc włókna skóry lizy enzymatycznej lub załamania oraz wychwytuje wolne rodniki „.

, czy w płynie stawowym stawów, skóry lub powierzchni receptora komórek, hialuronian sodu (kwas hialuronowy, preparat zastrzeżone, Celadrin) w WondaLips dostarcza kilka funkcji w ciele człowieka, w szczególności związane z amortyzacją i smarowania

Chociaż również podkreślić, że „nie ma dowodu na poparcie twierdzenia, że ​​przy go doustnie lub nakładanie na skórę może zapobiec zmian związanych ze starzeniem się.”

Jednak HA wykazano przytrzymaj 1000 razy jego waga w wodzie, więc może dostarczyć tymczasowy PLUMPING wpływ na obszary,

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

gdzie jest to stosowane. Ale nie mieliśmy żadnego dowodu skumulowanej kliniczne wskazujące może to zapewnić „semi-trwałe” efekt z regularnego stosowania.

Według Pauli Choice, palmitoilo heksapeptyd-12 to syntetyczny peptyd, że mieszanki „kilka aminokwasów, w tym glicyny, histydyny i lizyny … Teoretycznie, wiele peptydy mają zdolności skóry przywracania, a to jest jeden z nowszych opcji syntetycznych Uważa się, że jest pomoc skóra wygląda młodziej i działać “.

W końcu, te strony Skrócone że palmitoilo oligopeptydy, znane również jako Matrixyl 3000, ma ograniczone badania kliniczne wskazuje, że może to pomóc w produkcji kolagenu skóry więcej. Jest to ta sama „nowa klasa oligopeptydy” odwołuje się do klipu wideo ABC News biorące udział w jednym z WondaLips’ stron.

Czy są jakieś Potencjalne działania niepożądane związane ze WondaLips?

Per Miasto Lip użytkownika handlowych, nie będzie musiał martwić się o żadnych skutków ubocznych często związanych z warg Plumpers, w tym pieczenie, podrażnienie lub drętwienie. I na podstawie tego, co dowiedzieliśmy się od wielu miejscach mowa w poprzednim punkcie, to wydaje się być w przypadku większości przypadków.

Jednak podczas EWG rankingu glikol butylenu jako niski całego niebezpieczeństwa, ale również zauważyć, że jego Najczęstszym działaniem niepożądanym jest łagodne podrażnienie skóry, które może być coś, aby pamiętać, jeśli

jesteś szczególnie wrażliwa na kosmetyki.

WondaLips Koszt

Dostępny w Clear Zaawansowane, Nude Jorku, Orchid, Sangria, Tokyo Kiss Sun Diego, Tinsel Town, Holly, Los AngeLips i Plum Springs kolorów, WondaLips zostało wycenione następująco:

  • 1 metra:
  • 2 rurki:
  • 3 probówek

Po zamówieniu, firma mówi nam pakiet opuści swoje zakłady w ciągu 24 godzin i zazwyczaj przybywają na wyciągnięcie ręki w ciągu 2-7 dni roboczych (w przypadku zleceń z USA). Stosuje się 2-3 razy dziennie, jak i w nocy, że zastrzeżenia każda rura będzie trwał 4-6 tygodni.

Niezależnie od ilości, wszystkie zlecenia pochodzą z gwarancją zwrotu pieniędzy 60-dniowy, mniej S & amp; H. W celu wniosek jednej, obsługa klienta może zostać osiągnięty & nbsp; support@wondalips.com .

Czy są jakieś WondaLips Opinie klientów?

Ponieważ pisanie naszą oryginalną opinię, 160 czytelników HighYa które dzwoniły o swoich doświadczeniach WondaLips, dając wargi Plumper średnią ocen 4,2 gwiazdki. Wspólne komplementy związane z bardziej obszernych i uwodnione ustach, bez skutków ubocznych. Stosunkowo niewiele skarg często odwołuje się mniej zauważalne rezultaty niż oczekiwano.

na Amazon i makijaż Alley, WondaLips miał trzy i 3,5-gwiazdkowe oceny odpowiednio, a wiele z tych samych komplementów użyte w HighYa. Częste skargi klientów pojawiła się obracać wokół żadnych rezultatów i skutków ubocznych (zwykle podrażnienie).

Reklama

Uwaga : Według przedstawiciela firmy rozmawialiśmy z „Amazon jest nieuprawniona sprzedawcę, więc nie możemy zagwarantować, że są nasze produkty”

Z punktu widzenia firmy, piękno miasto opiera się z Salt Lake City, UT i przeprowadziła rating A z Better Business Bureau, w oparciu o 11 zamkniętych dolegliwości, poczynając od 8/10/18. Najbardziej związane z kwestiami wsparcia, choć przedstawiciel firmy odpowiedział w każdym przypadku rozwiązanie.

Oczywiście, ten jest przeznaczony wyłącznie do działania jako przegląd sytuacji, a nie insynuować będziesz wystąpi którykolwiek z tym samym z WondaLips, lub którykolwiek z pozostałych produktów firmy.

Czy WondaLips’ Zaawansowane Formula Czy jakiejkolwiek konkurencji?

Typ „warga Plumper” lub „warga wzmacniacz” w dowolnej wyszukiwarce i będziesz spotkał się z setek odpowiednich opcji. prawie na pewno można znaleźć co najmniej kilka opcji przeglądania naw lokalnych sprzedawców sekcjach kosmetycznych, jak również.

Biorąc pod uwagę to, w jaki sposób można wybierać pomiędzy tymi wszystkimi konkurencyjnymi warg Plumpers?

Znawcy Uroda zaleca rozpoczęcie przez przyjrzeniu producenta produktu i ich on-line opinii klientów. W oparciu o to, czego nauczył się podczas naszych badań, ogólny konsensus klient wydawał się być pozytywny, jeżeli chodzi o produkty piękno miasto jest. I na $ 35 (jeżeli zamawiający tylko jedna rurka), został wyceniony na dolnym końcu spektrum, też.

Na przykład Lipsation na & nbsp; zapewni ten sam kwas hialuronowy jako ta warga Plumper, ale firma nie dostarczyła dodatkowych informacji o jej składzie. Ponadto, wielu klientów zgłaszane mniej niż gwiazd doświadczeń tutaj na HighYa.

Ca preparatów mądry, przy Idol Wargi umieszczono wiele takich samych składników jak WondaLips, chociaż nie muszą być takie same Sepilift mieszanki.

Jednak, przekonasz się, że większość producentów obiecują dostarczyć pewną unikalną kompozycję lub technologii, która zapewnia lepsze (lub przynajmniej inny) wyniki niż konkurencja.

Zgodnie z ich strony, WondaLips’ Preparat został przetestowany przez dobre gospodarowanie w 2004 roku, która stwierdziła, że ​​zwiększona objętość warg przez średnią z trzech milimetrów. W 2007 obserwacji, porównując WondaLips do pięciu innych konkurencyjnych preparatów, okazało się, że „oryginał zwycięzcą jest jeszcze mistrzem.”

Nasz Bottom Line O WondaLips

Czy WondaLips najtańszy warga Plumper lub wzmacniacz na rynku w czasie naszych badań? Nie.

Należy jednak pamiętać, że cena jest tylko jednym z elementów ogólnej wartości. Innymi słowy, jak dowiedzieliśmy się z pięknem Znawcy wcześniejszych, należy czynnik WondaLips’ (i piękno miasto’S) generalnie pozytywnej zgody klienta, stosunkowo niskie raportów podrażnienia, a ich najwyższym miejscu wśród wybiera Good Housekeeping za.

A jeśli okaże się, że nie dostarczają wartość, którą spodziewaliśmy, firma zdaje się stać za ich produktu z zasadami refundacji 60-dniowego, mniej wysyłki.

You may also like...