Zdrowie i Ty

Silane Guard – płynne szkło, opinie i ceny, komentarze, jak to działa? Kup Teraz,

Silan Straż U> jest narzędziem do polerowania samochodów, zapewniając ochronę jakości organizmie i zwiększa trwałość wierzchniej warstwy farby. Produkt wytwarzany jest przez znaną firmę z Japonii Willson jest światowym liderem wśród producentów produktów do pielęgnacji samochodu. IS traktowane tą kompozycją metalu uzyskuje się prezentuje, jego kolor staje się na jasne i nasycony.

Opis Silan Straż

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Odzyskiwanie Silan – przygotowanie do malowania wyłącznie powierzchowne części ciała. To w żadnym wypadku nie mogą być stosowane do sztucznych i gumy części, zderzak, elementy ze szkła i światła. Szkło wodne stanowi trwałą ochronę zewnętrzny kształt korpusu transportu powierzchniowego z naruszenia integralności oryginalnych powłok lakierniczych. – wiórów, zadrapania i inne uszkodzenia mechaniczne

Posiada właściwościach hydrofobizujących. Z tego powodu, błyszcząca powierzchnia urządzenia przez długi czas pozostaje czysta, nawet gdy okno jest ciężki ulewa. Ciecz chroni farby ciała blaknie spowodowane ekspozycji na promienie słoneczne i minimalizuje ryzyko narażenia na działanie agresywnych substancji chemicznych zawartych w środkach samochodowych.

Zasada działania Silane Straży

Środki do polerowania samochodu z Willson „chwyta” po kilku minutach od zastosowania. Tworzy się na cienkiej warstwy metalu, aktualizując wygląd, daje połysk.

błony przez długi okres czasu chroni ciało transportu wilgoci i ultrafioletowego. W razie potrzeby można dodatkowo nanieść 2-3 warstwy cieczy.

7 najważniejszych właściwości ciekłego szkła Silane straży

 • Krótki utrwalenie. Pozwalając, aby umieścić go w kilku warstwach bez długiego oczekiwania suszenia każdego z nich.
 • Atrakcyjny wygląd. Kolor farby staje się bardziej nasycony, nie ma połysk, który utrzymuje się przez cały rok.
 • bez szkody dla zdrowia. Skład Gwardii Silane nie zawiera żadnych szkodliwych substancji właściciela samochodu, który pozwala je stosować samodzielnie.
 • Hydrofobowy efektu. Redukuje potrzebę odwiedzania samochody mycia samochodu przez długi czas jest czysty.
 • Wysoka ochrona! Trwale i niezawodnie chroni go przed wilgocią, uszkodzeniami mechanicznymi i działaniem promieni słonecznych.
 • Jest to wystarczający czas, aby polski samochód 1 rocznie. Wyjątkowość kompozycji w przypadku braku konieczności zbyt często do Polski samochód. – jeden lub dwa razy w roku byłoby wystarczające
 • Nie wymaga dodatkowych urządzeń. Szkło zestaw ciecz zawiera pełny zestaw urządzeń do obróbki powierzchni nadwozia.

Ponadto różni cenie.

Podstawowe produkty i sprzęt Silan Straż

czyszczenia pojazdów składa się z silikonu, wosku i składników polerujących. Opakowanie produktu zawiera butelkę z płynem, gąbki do stosowania na jego powierzchni metalowego korpusu (zastosowania), rękawice winylowych specjalny pieluszki.

Zasady stosowania i przeciwwskazania Silan Straż

Dla maksymalnego efektu, należy stosować się do zaleceń producenta wyrażone w instrukcji obsługi.

 1. Przed nałożeniem powierzchni szklanych obrabianych cieczy powinno być dokładnie czyszczone i pozostawić do wyschnięcia, albo suchy transportowego.
 2. Jeśli wykryć oznaki rdzy, trzeba iść.
 3. pożądane jest do napędzania pojazdu w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.
 4. W trakcie leczenia ciała muszą zapewnić, że lek służy do polerowania nie wpływać na skórę, błony śluzowe jamy ustnej, oczu,.
 5. W góry, zaleca się nosić rękawice ochronne.
 6. Przed zastosowaniem podkłady metalu dokładnie zrealizowane za pomocą specjalnego urządzenia do odtłuszczania.
 7. Praca produkowane przy użyciu aplikatora, a następnie za pomocą specjalnej serwetkami równomiernego rozprowadzenia roztworu po powierzchni ciała.
 8. Po utwardzeniu pierwszej warstwy, producent zaleca 1-2 razy powtórzyć procedurę.

Jeśli płyn szkło do elementów z tworzyw sztucznych, zderzak, szkła, światła, gumowych i chromowanych trzeba szybko usunąć wilgotną ściereczką. Po zakończeniu prac samochód musiał zostawić na cały dzień. Jak mówi producent, ten krem ​​jest w stanie pomieścić do 1 roku.

Gdzie kupić ciekłego szkła?

Kup Silan Willson Gwardia można na oficjalnej stronie internetowej, będzie opłacalna przy cenie na margines nie mniej niż 100%.

PROMOCJA! Na stronie producenta taniej jest kupić 2 opakowania, wówczas silan dostanie straży 990 …. Jeśli chcesz kupić tylko jeden pakiet, będzie musiał zapłacić pełną kwotę – 1980 …. Więc lepiej zamówić tylko jeden pakiet z przyjaciółmi lub rodziną w liczbie 2 kawałki.

Płyn Silan Willson szkło Straż

Dostawa pocztą poprzek całego świata

Opinie klientów Silan Straż

Bardzo ważne dla mnie jako stan silnika i podwozia samochodu oraz jego wygląd. Wcześniej trzeba było wydać dużo pieniędzy, aby odwiedzić centrum serwisowym do polerowania. Po zapoznaniu się z przyjaciółmi o Silane Gwardii i próbował go, była w szoku przez efekt. Samochód był jak nowy. Zadowolony z łatwości stosowania kompozycji, z których mogę poradzić sobie na własną rękę. Vera 31 hogesmeade w wyglądzie ciała stają się widoczne w tym procesie. Barwa staje się nasycony był połysk. Szkło płynne przekroczyła wszelkie oczekiwania!

You may also like...