Zdrowie

GenBrain – cena, gdzie kupić, oryginalny

Co jest Genbrain?

nazywająca siebie numer jeden dodatek poznawczych akcesorium, Genbrain został zaprojektowany, aby pomóc Ci wykonać wyjątkowo dobrze, gdy jest ono najbardziej potrzebne. Na stronie internetowej można znaleźć, że może stanowić impuls w inteligencji i wydajności, a także zwiększyć koncentrację i pamięć za pomocą tego, co określa jako 100 procent wszystkich naturalnych składników.

twierdząc, że sprzedano ponad 14 milionów butelek, stany producent, który Genbrain zwiększa prędkość przetwarzania i zdrowe funkcjonowanie mózgu bez użycia GMO, gluten lub kofeinę. Wspominają też, że wzór zastosowany w produkcie jest niezwykle bezpieczny i ochronny mózgu.

Genbrain jest opisany jako wysoce skoncentrowany nootropowy wzoru na stronie internetowej, a twierdzi, że rzeczywiście może „zwiększyć siłę” neuroprzekaźników w mózgu. krótko rzućmy okiem na to, co nootropowe suplementy są i jak działają one na ogół w umyśle dostarczyć korzyści podobne do tych opisanych powyżej.

Zrozumienie nootropowe Suplementy

Suplementy nootropowe jak Genbrain Istniejemy na rynku od lat i choć istnieje wiele różnych typów w ramach kategorii nadrzędnej, termin naprawdę odnosi się do każdego preparatu, który twierdzi, że wzmocnienie funkcji poznawczych w jakiś sposób. W jaki sposób wyciągnąć go wyłączyć? Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy spojrzeć do wewnątrz, w naszych własnych umysłach.

Dla wszystkich osiągnięć współczesnej nauki w ostatnich latach, ludzki mózg jest nadal jednym z najbardziej skomplikowanych i tajemniczych cudów świata natury. W rzeczywistości to, co wiemy tylko zarysowania powierzchni, co faktycznie dzieje się codziennie, aby ci, kim jesteś.

Wiemy, że istnieje aż 100 miliardów komórek nerwowych w umyśle, który nazywamy neuronów. Wiemy również, że komórki te mają cudowną zdolność do komunikowania się ze sobą. Instrukcja do tych w oparciu o sygnały elektrochemiczne nazywamy neuroprzekaźników.

Chociaż „jak” zwykle różnią się od marki do marki, nootropowe w ogólnym zastrzeżeń zmienić lub rozszerzyć w jaki sposób zachowują się te sygnały. Być może najbardziej bezpośrednią drogą do zrozumienia, jak Genbrain może wpłynąć na umysł byłoby przyjrzeć się bliżej w jego składników, aby określić, co już zostało pokazane zrobić, gdy spożywany doustnie. W następnej części będziemy robić tylko to.

Genbrain Składniki & Co. Potencjalne działania niepożądane

Na stronie produktu, mamy pokazane, że zawiera cztery główne składniki: Bacopa monnieri, naturalne Winpocetyna, Ginkgo biloba i acetylo-L-karnityny . Staraliśmy się dotrzeć do obsługi klienta w celu potwierdzenia, że ​​była to pełna lista, ale rozmowy z trzema różnymi czynnikami, jeden powiedział nam, że to kompletna formuła jeden powiedział nam, że nie było, a następnie skierował nas do strony internetowej, na inny produkt. Trzeci powiedział, że trzeba mieć konto aby mieć pytania.

W końcu, nie zostały dostarczone z ostateczną odpowiedzią, ani też żadnego z tych czynników w stanie dać nam żadnego wglądu do kwot stężenie tych składników. Bez tych kluczowych elementów informacji, nie możemy w pełni i dokładnie ocenić skuteczność Genbrain, ani możemy uwzględnić wszystkie potencjalne skutki uboczne, które mogą pojawić się podczas korzystania z niego.

W oparciu o co autorytatywne źródła, takie jak WebMD, Examine.com i Mayo Clinic mają do powiedzenia na temat tych czterech substancji, jednak trzy z nich wykazują pewne dowody na wspieranie funkcji umysłowych:

 • Bacopa monnieri: Niektóre badania wykazały, że przyjmowanie 300 mg ekstraktu Bacopa codziennie może mieć pewien stopień oddziaływania na pamięć i szybkość myślenia u zdrowych, starszych dorosłych
 • .

 • Ginkgo biloba: Ginkgo Wykazano, aby móc nieznacznie poprawić pamięć, szybkość myślenia i uwagi u zdrowych osób dorosłych, gdy podjęte w dawkach 120-240 mg dziennie
 • .

 • L-karnityna: Substancja wykazano potencjalne problemy poprawy pamięci u osób starszych, gdy wykonane w dawkach 1500-2000 mg na dobę

.

Chociaż niektóre dane wskazują na winpocetyny potencjalnie korzystne dla pamięci, a także, WebMD wymienia, że ​​nie ma obecnie wystarczających dowodów na poparcie roszczenia. Jest optymistą, że wszystkie cztery z tych składników są przywiązane do świadczeń z pamięcią, ale poza tym, żaden z wyżej wymienionych źródeł żadnego połączenia do podbicia w ogólnej inteligencji czy wydajności.

Reklama

W dodatku, nie wiedząc, w jaki sposób ilości dawki stosowane w Genbrain linii z wyników podanych powyżej, nie możemy powiedzieć, że będziesz wystąpi którykolwiek z tych samych efektów z użyciem produktu samodzielnie. Pod względem skutków ubocznych, na szczęście nic poważnego został wskazany przez którykolwiek z powyższych źródeł, chociaż kilka drobnych działania niepożądane były, w tym:

 • Bacopa. Wzrosła wypróżnienia, skurcze brzucha, nudności, suchość w ustach i zmęczenie
 • Ginkgo: zaburzenia żołądkowe, bóle głowy, zawroty głowy, zaparcia, silnych uderzeń serca i reakcja alergiczna skóra s
 • .

 • L-karnityna: rozstrój żołądka, nudności, wymioty i niepokój. To może spowodować „rybi” zapach moczu, oddechu i potu.
 • Winpocetyna. Ból brzucha, nudności, zaburzenia snu, bóle głowy, zawroty głowy, nerwowość, a zaczerwienienie twarzy

Brak dawki progowe zostały zgłoszone przez WebMD lub Examine.com, do kiedy te efekty stają się bardziej prawdopodobne, ale skoro nie mamy koncentracji wynosi formuła niezależnie, możesz skontaktować się z lekarzem przed użyciem tego (lub jakiegokolwiek ) dodatek raz pierwszy.

Genbrain Cena i wzmacniacz; Powrotna polisa

W chwili pisania tego, Genbrain była dostępna wyłącznie przez producenta w Internecie. Jest sprzedawany w trzech głównych pakietów:

 • Pojedyncza butelka: $ 49.99 + 9.95 $ wysyłka opłata & amp; $ 10 rabat-mail w
 • Trzy butelki: $ 129,00 + Free Shipping & amp; $ 30 rabat-mail w
 • Pięć butelek: $ 198,00 + bezpłatna wysyłka 50 $ rabat-mail w

Niezależnie od tego, który pakiet wybrać, można także otrzymać $ 15 sklep kredyt z zakupu. Określenia także położyć się, że każde zlecenie pochodzi z pieniędzy 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, pomniejszona o wysyłce i obchodzić się opłaty. Będziesz także być zobowiązany do zapłaty żadnych dodatkowych opłat, aby uzyskać produkt z powrotem do producenta. Aby zainicjować zwrot, musisz dotrzeć do obsługi klienta w …

zakupie nootropowe Suplement podobne do Genbrain

Jak już wspomniano wcześniej, istnieje szeroka gama nootropowych suplementy dostępne w Internecie dzisiaj. Tutaj w Highya, już zgłaszane na setki z nich na przestrzeni lat, a w rezultacie, myślimy już przybita solidną proces określania, które z nich są warte czasu, a które nie. Tak więc, jeśli szukasz skutecznego produktu nootropowy, należy wykonać następujące proste kroki:

1. Zdecydować, czego naprawdę potrzebujesz.

Jeśli jesteś podobny do wielu innych, może być poszukiwanie nootropowy suplement bo czujesz, że nie jesteś w stanie zrobić wszystko w ciągu dnia, że ​​trzeba. W naszym coraz bardziej chaotycznym życiu, może to być zbyt łatwo czuć się w ten sposób, co sprawia, że ​​produkty, które sprawiają, że obietnice doładowania władz umysłowych bardzo interesująca perspektywa rzeczywiście.

Chociaż te produkty mogą pomóc w niektórych przypadkach, istnieje wiele rzeczy, które można wypróbować przed uciekania się do produktów zewnętrznych.

2. Myśleć krytycznie o Zastrzeżeń produkt Core.

Często możemy znaleźć produkt, który wygląda interesująco i od razu denerwować się o jego potencjale bez uprzedniego robiąc krok do tyłu i racjonalnie rozpakowaniu swoich roszczeń. Jeśli informacja jest składnik, należy sprawdzić autorytatywnych źródeł takich jak WebMD i Examine.com aby zobaczyć, co mają do powiedzenia na temat substancji zawartych w użyciu.

Jeśli roszczenia brzmi zbyt dobrze by mogło być prawdziwe, a nie informacje składnik znajduje się na liście cokolwiek, być ostrożnym; te rodzaje produktów nie dostać oceniana przez FDA do ich skuteczności przed wejściem na rynek.

3. Znać wszystkie szczegóły przed wejściem w informacji o karcie kredytowej.

W oparciu o nasze dotychczasowe doświadczenie, odkryliśmy, że wiele produktów, podobnych do programów Genbrain autoship cecha, która może skończyć kosztującej duże sumy pieniędzy, jeśli nie jesteś ostrożny. Wielu z naszych czytelników także mówi się o mylących lub restrykcyjnej polityki w obie strony, więc upewnij się, że masz wszystkie te szczegóły, zanim powierzenie danej marki ze swoich ciężko zarobionych pieniędzy.

The Bottom Line: Czy Genbrain Efektywna

?

W oparciu o wszystkim, co się nauczyliśmy o Genbrain, naprawdę można spodziewać się, że do dostarczenia zwiększonej wydajności, pamięci, uwagi i inteligencji ogólnej?

Jak dowiedzieliśmy powyżej, cztery potwierdzone składniki obrębie formuły produktu wykazują pewne link do poprawy pamięci roboczej u osób starszych, choć żadne kwoty koncentracyjne były, ani nie jesteśmy w stanie potwierdzić, że były one jedynymi składnikami w obsłudze w formule. Oni również nie były związane ze wzrostem inteligencji i wydajności w ogóle.

Tam nie wydają się być jakieś darmowe programy próby lub CAS w miejscu z Genbrain, który jest bardzo prawdziwy plus, ale jako konsumenci sami chcielibyśmy być jeszcze niezdecydowany, aby dokonać zakupu bez uprzedniego wiedząc więcej o składnikach , a także, ile każdy jest włączone. Uważamy, że lepiej być pierwszym krokiem może rozmawiać z lekarzem o swoich sprawach bezpośrednio. Będą one prawdopodobnie w stanie polecić rozwiązanie, które działa dobrze dla Ciebie w dłuższej ru

You may also like...