Zdrowie i Ty

Electricity Saving Box – cena, gdzie kupić, oryginalny

Nie tak dawno temu na rynku krajowym jest cudowna oszczędność energii Oszczędność energii elektrycznej urządzenie Box, które, według wynalazców, pozwala zaoszczędzić do 30% energii elektrycznej w każdym miesiącu. Rozwód czy prawda? Jak to działa? Jak go używać prawidłowo? O to wszystko będzie wyjaśnione dalej.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Przede wszystkim chcę powiedzieć, że energooszczędne urządzenie oszczędzania energii elektrycznej Box nie sam. O tym samym czasie były też jego odpowiedniki smartbox, Pover Saver, ekonomiczna i wiele innych. Jak wynika z odpowiedzi producentów do tych urządzeń zyskały tylko tyle, by trzymać je w gnieździe. Ta prostota obsługi jest niepokojąca i sugeruje rozwód. Koszt urządzenia oszczędność energii Box jest około 1600 … i jest ona przeznaczona dla maksymalnego obciążenia sieci wynosi 15 kW, co pozwala na zastosowanie go do średniej wielkości domu.

Po pierwsze zetknięcie z urządzeniem energooszczędnym oszczędność energii Box prowadzi do nieporozumień: to jest w końcu stworzył urządzenie, które jest naprawdę zdolny, aby zaoszczędzić energię elektryczną? Ale jak okazało się w małe urządzenie do konwersji energii biernej na aktywną, aby zrobić zabezpieczenie przeciwprzepięciowe, uderzenie pioruna, filtrować cały bałagan? Jeśli rzeczywiście tak jest, to dlaczego nie jest to technologia stosowana w przemyśle elektrycznym? Nie powinno to być wtedy zbyt tanie, ponieważ jednostki kondensator, stabilizatory i inne podobne urządzenia są obecnie zmuszone zapłacić 6-7 razy więcej.

Co jest w środku oszczędność energii Box?

Urządzenie Electricity Saving Box przeważnie pokazuje obrazy z wyglądu telefonu, ale to, co jest w środku? To bardzo proste – zamiast dużej liczby części oznaczonych na rysunku, wewnątrz jest minimalna liczba elementów, które znowu sugeruje oszustwo. Tak, Prąd Zapisywanie Box to okno podobne do ładowarki aparatu. Na okładce jest dwa małe cebulki. Wewnątrz jednostki widać mostek diodowy, zasilanie z którego zasila żarówkę i kondensator. Czy to wszystko? W jaki sposób urządzenie koszt składników, z których maksymalnie 100 … oszczędzać energię elektryczną? Skuteczność tego instrumentu po prostu nie może być prawdą.

Jak to “oszczędności”?

Pomimo oczywistego oszustwa, zastanowić się, jak wszystkie takie same działa oszczędność energii Box, według producentów. Wiadomo, że energia jest czynnej i biernej. W celu obsługi urządzeń w miejscu pracy, w domu czy mieszkania jest używany wyłącznie przez moc czynną. Energii biernej powoduje tylko dodatkowe obciążenie sieci. W celu uniknięcia nadmiernego obciążenia w warunkach przemysłowych często urządzeń, takich jak RPC (reaktywne kompensatora zasilania) stosowane. Są to takie urządzenia i sprzęt gospodarstwa domowego, takiego jak komputer, ale najczęściej ich stosowanie w domu jest bezużyteczna.

Według producentów opinie, Electricity Saving Box przeznaczony jest do zamiany energii biernej na aktywną. Jednak, według ekspertów, dziś nie ma nawet dowodów teoretycznych, jak można zrobić takie maszyny cud. Wszystkie próby, aby sprawdzić z producentami celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat urządzenia Electricity Saving Box i inne takie stale kończy się niepowodzeniem, co sugeruje, że są one pilnie starając się ukryć oszustwo.

Podsumowując oszczędność energii Box

Pomimo opinii wielu ekspertów w dziedzinie rozwodów duża liczba ludności nadal kupuje cudowny rozstanie Electricity Saving Box, a inni jak to w nadziei na oszczędności. Cóż, jak można porzucić urządzenie od czasu do czasu pojawiają się takie atrakcyjne rabaty, a jej koszt może być „beat” zaledwie kilka miesięcy? W rzeczywistości, urządzenie jest całkowicie bezużyteczne, zarówno w przemyśle, jak iw domu. I wszelkie odniesienia do faktu, że certyfikowany produkt, skierowany na niewiedzy większości procedur certyfikacyjnych. Certyfikat jest podana dla parametrów bezpieczeństwa i właściwości konsumpcyjne natomiast nie uznawanych za całkowicie.

You may also like...