Piękno

Artrovex – cena, oficjalna strona, gdzie kupić, oryginalny

Artrovex. Nie chemia?

Każdy kocha naturalnych produktów bez GMO i innych chemikaliów. Jedna wzmianka o tym, że suplement zawierający jakąś chemię gotowy do szokującego niczego nabywcy.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Co nienawiść chemii do przeglądu wspólnego śmietaną? Najbardziej, że nie jest bezpośredni. Ponieważ sprzedający tego kremu cierpię chemii tak jak my. Może nawet trochę silniejsza. Jednak, aby zobaczyć, że niechęć, przyjrzeć.

Napis na opakowaniu mówi, że przed nami „native niezmodyfikowanej formie cząsteczkowej forma micelarny aktywny kompleks śmietany ARTROVEX” . Jakie są te skomplikowane techie słowa?

Native – w jego naturalnym stanie, w stanie niezmienionym, aby zachować strukturę. Oznacza to, że wszystkie składniki kremu musi pozostać w stanie naturalnym, nie poddawanych żadną reakcję chemiczną S i zmian.

postać micelarną bardziej skomplikowane. To słowo jest znane wielu z powodu istnienia płyn micelarny do oczyszczania skóry. To oznacza, że ​​krem ​​jest w swoim składzie miceli z substancjami powierzchniowo czynnymi, które przyspieszają reakcję chemiczną różne s.

Oznacza to, że pojęcia te natywnego i miceli w zasadzie zgodne. nie może być środkiem rodzimej i micelarne. – trzeba wybrać jedną lub drugą stronę

Skład Artrowex. Trawa, rogi i wątroby

Tak więc, mamy następujący obraz. Sprzedaż kremu powie: to tylko naturalny krem, wszystkie naturalne składniki w „oryginalnej formie”. Żadne chemikalia – tylko zioła, poroża i wątroby rekina

.

Ale w rzeczywistości, wzmianka o „forma micelarny” , który widzieliśmy na opakowaniu, wyraźnie wskazuje, że żadne rodzime wzory tutaj -. Niesławnego bez chemii nie zrobić

Serio, ja na pewno nie mają nic przeciwko chemii. Bez tego nie zrobi albo w medycynie lub w kosmetykach. Ale ta historia pomaga wyraźnie zobaczyć krem ​​kupowane Hypocrisy: w słowach, że opowiadają się za wykorzystaniem roślin leczniczych, które są używane do 3000 lat. Ale w rzeczywistości stosowanie substancji micelarne, które docierają do drugiej połowy XX wieku.

Również ciekawy arytmetyczna widać w opisie kompozycji. W poro Ałtaj Maral (poroża) z wątroby rekina + 40 wyjątkowy rośliny lecznicze + martwych pszczół propolis + + + strumień Beaver Beaver tłuszczowe = trzech składników. Takie przypadki.

składniki “opatentowane” Artrovex

Ktoś będzie obiekt, że mówimy o 3 certyfikowanych komponentów pogrubione. I składają się one z kolei tych substancji. Ale nie grać Świętego niewinność – teoria ta jest łatwa do sprawdzenia:

  • BCM-95 jest zły, wyciąg z kurkumy (kurkuma). Nie wątroby rekina i poroża jeleni w swoim składzie nie jest blisko. Ale wśród świadectwo znajdujemy wzmianki o zmienionych chorobowo stawów.
  • chrzęstniak. Tabletki o tej samej nazwie produkowanego w Kijowie. Znamienne, że przeznaczone są również do leczenia stawów. No 40 ziół tam z tyłu – nie ziołowy. W Europie istnieje Andromax – CHONDROMAX. Szkoda dla stawów. Skład: siarczan chondroityny, siarczan D-glukozaminy, metylosulfonylometan lub MOM (organiczne siarki), Ekstrakt żywicy Boswellia, witamina C (kwas askorbinowy), cynk (cytrynian cynku). W ogóle, również nie podoba się z opisem na stronie internetowej biocrime.
  • Eco koncentrat jest ogólny termin, który jest wolny. I jak można opatentować martwe pszczoły i tłuszczu bobra?

Jest oczywiste, że te elementy są fikcyjne. Nazwy pochodzą z dostępnych środków dla stawów – to jest możliwe, aby spowodować naiwnych nabywców pewnych skojarzeń: mówią, że gdzieś go słyszałem. Wydaje się, że to naprawdę leczyć stawy … Ale w rzeczywistości jest 100% fałszywy.

W opinii „ekspertów”. Rozwód czy prawda?

Opowieść o niezwykłych składników, które zostały wynalezione, potwierdza ekspert.

On kontynuuje trend, zauważono wcześniej, nazywa popularne narzędzia, które są stosowane w leczeniu stawów.

Wspomniany metylosulfonylometan (MSM organiczne C2H6O2S siarki). Istnieje wiele suplementów diety oznaczone „MSM” na etykiecie, które obiecują dać organizmowi substancji. Jeśli jednak wrócić do wcześniejszej kompozycji Artrovex, więc nie ma substancji.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Jednak to nie jest konieczne, aby poważnie analizować słowa tego eksperta. Po tym wszystkim, że, podobnie jak w poprzednim informacji jest fałszywy. W rzeczywistości, człowiek na zdjęciu. – Aivar Woog, szef firmy TNS Emor, która zajmuje się badaniem socjologicznym

Jego zdjęcie zostało zrobione z Internetu i wykorzystane do „tworzenia” nieistniejącego przyprawy.

Co o producenta?

Oto co odpowiedział mi „Sachera-Med” w celu zapytania o tej „kuracji”. Okazało się, że nie produkują ten krem ​​dla specials.order. Ale oni również wskazać, że nie jest to suplement.

Streszczenie Artrovex

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Oczywiście Artrovex Artrovex jest fałszywy lekarstwem na leczeniu stawów. Jego skład został złożony i „składniki certifikovany” wspomniane przez sprzedawców kremu nie istnieje.

Opis to – jak bezsensowny zbiór buzzwords mających zmylić potencjalnego nabywcy. Ale te słowa nie są w żaden sposób potwierdzone. I nawet eksperci, którzy przekonać do zakupu śmietanki, okazał się fałszywy.

You may also like...